fbpx

הקורסים

קורס מתקדם באומנות החלימה

חלומות לשם שינוי

קרה שהתעוררתם בבוקר עם חלום טורד מנוחה והשתוקקתם להבין מה המשמעות שלו? יצא שחלמתם על אהוב/ה שמחבקים ומנשקים אתכם ובבוקר שאלתם את עצמכם איך תוכלו להגשים את החלום הזה? ואולי מישהו שנפטר ביקר אתכם באחד החלומות והעביר לכם מסר שהשאיר אתכם מבולבלים? ומה לגבי חלומות נבואיים, למשל על זכייה בלוטו, זה אפשרי? בקורס תקבלו תשובות לכל השאלות וגם תתנסו ותחוו ישירות את עולם החלומות שלכם. בתוך זמן קצר תגלו מרחב שמאז ומתמיד היה קרוב וזמין אבל פשוט לא נתתם לו תשומת לב. הגיע הזמן להכניס קסם חדש אל החיים שלכם, של עוצמה וחסד, של מסעות מרתקים בגוף ובנפש, אל היותכם אומני חלימה.

זה טבעי שתזכרו את החלומות שלכם

טבע החלומות ואיך לזכור אותם

האם אתם מאלה שאומרים "אני לא חולם חלומות"? אז דעו שכולם חולמים, אבל לא כולם זוכרים. לזכור חלומות זה טבעי ממש כמו לזכור איפה הייתם ומה עשיתם במהלך היום, כי עולם החלום הוא אמיתי, ואתם חיים ופועלים בו כל הזמן (כן, אפילו עכשיו, ברגע זה) אבל במודעות אחרת. זכירת חלומות מתחילה בלהבין מהם חלומות ומדוע הם חשובים לנו בני האדם ואז ללמוד טכניקות איך לזכור אותם. זה פשוט, לא מסובך בכלל, לא דורש מכם להשקיע בגאדג'טים יקרי ערך, אלא רק להבין מספר דברים ולשנות כמה הרגלי חיים לא משמעותיים. בעזרת הקורס אתם תעשו את כל זה עד ש'לא לזכור את החלומות בלילה' ייהפך למצב נדיר בשבילכם.

לצאת מחוץ לגוף ולעוף לכל מקום

השלכות של תודעה ומסעות מודעים בחלום

האם אפשר לחמוק מהמציאות הפיסית ולהיעלם בעולם החלום לעולם ועד? אם החלומות הם מציאות שרירה וקיימת אז איך מגיעים אליה, כיצד פועלים בה, ומה אפשר לעשות 'שם', במציאות הזאת? את מי ניתן לפגוש בעולם החלום ובאיזה צורת גוף זה יקרה? האם יש מישהו שעשה את כל זה וחזר כדי לדווח ולספר על כך לעולם? בקורס תקבלו תשובות לכל השאלות האלו וגם הנחיות איך גם אתם תוכלו לצאת ולשוטט בעולם החלומות. אתם תיישמו בתרגילים שירחיבו את התודעה שלכם ויפתחו פתח למסעות החלום האישיים שלכם.

קורס מבוא באומנות החלימה

‘מקדש החלומות’ – על החלומות ופשרם

ודאי חלמת חלום וסיקרן אותך להבין את פשרו.
בקורס הדיגיטלי "מקדש החלומות" נלמד את הבסיס העדכני והאוניברסלי לפענוח חלומות באופן שיאפשר לכם להבין הרבה יותר טוב את החלום בבוקר הבא. הקורס מועבר על-ידי אמנית החלימה זוהרית רובין שבאמתחתה עשרות שנים בהדרכה וליווי של חולמים כמו גם בפירושי חלומות. הקורס יעביר ידע רב ערך ואף ייתן לכם כלים לסייע לאחרים בהכרת עולם החלומות שלהם. הקורס 'מקדש החלומות' יסייע לכם בחיזוק ועיצוב מערכת היחסים עם האני הפנימי, הנפש, והוא נקודת פתיחה מצוינת בדרככם להיות 'אומני חלימה'.

הכירו מגוון רחב של חלומות ואת משמעותם

מינים של חלומות וריפוי דרך גוף החלום

על מה תינוקות חולמים? האם חלומות יכולים לנבא את העתיד? איך כדאי שתגיבו אם אדם מת מגיע לבקר אתכם בחלום? האם שדים בחלום הם אמיתיים והאם הם באמת יכולים להזיק? ומה לגבי נמרים, עקרבים או נחשים? מה סוד היצירה של אמנים וממציאים, מהיכן הם שואבים השראה וכיצד כל אדם - גם אתם - יכול לטבול במאגר האינסופי של יצירה ולברוא משם עולמות כאן במציאות הפיסית? מדוע אנשים נהיים חולים ואיך החלומות הפרטיים שלהם יכולים לרפא את הגוף הפיסי הדואב? שאלות אלה ועוד רבות מקבלות מענה בקורס המרתק הזה אשר משלב תיאוריה ומעשיות, טכניקות והשאות שישמשו אתכם לכל אורך חייכם.

לחלום על המספרים הזוכים בלוטו

יצירת ושינוי מציאות מתוך עולם החלום

רוצים שינוי? שיקרה משהו חדש וטוב יותר בחיים שלכם, אירוע שיעשיר את שגרת היום יום? אולי יותר שפע, מערכת יחסים אוהבת, או חוויות מעניינות יותר? מעטים יודעים אבל כל הדברים שאי פעם כמהתם אליהם, כל החוויות שפיללתם אליהן, כבר קיימים כפוטנציאלים. היכן? בעולם החלומות! לא לחינם אתם לפעמים חולמים על אהבה, על עושר, על נסיעות וטיולים. בקורס תלמדו על אותם עולמות פוטנציאליים ומה תוכלו לעשות כדי להביא אותם לכאן, אל מציאות היום יום שלכם, כדי לחולל את השינוי שאתם מייחלים לו.

באיזה צד אתם, השכל או הרוח?

המדע הקונבנציונלי אל מול תקפות עולם החלומות

איך יתכן שהאנושות התקדמה בכל תחום אבל רק במחקר על החלומות אנחנו תקועים עם תיאוריות של לפני 100 שנה?! במשך שליש מהחיים בני האדם עסוקים בשינה וחלימה אבל למדע אין תשובות טובות מה קורה כשאנחנו ישנים. מדוע זה כך? ואיך בכלל חלומות נוצרו מלכתחילה? האם כתוצאה מאבולוציה ביולוגית, תודעתית או שילוב של שניהם? מה צריך לקרות כדי שחלומות יצאו מהאזור האזוטרי הכמעט-אפל אל מרכז הבמה המחקרית ויקבלו את תשומת הלב שמגיעה להם? ולמה זה חשוב בכלל? בקורס תקבלו תשובות שיוציאו אתכם מאזור הנוחות, יתנו לכם הרבה חומר למחשבה ויעוררו את המדען שבכם.

הקורס מלווה אימון אישי

‘קודם, להתחתן עם עצמי’ – ליווי אישי אל זוגיות ואהבה

נמאס לכם לסיים קשר עם שברון לב ואז לעבור למשנהו? אתם עייפים משיטוט אינסופי באפליקציות ההיכרויות, מחיפוש שנמשך חודשים ולפעמים שנים? יוקדת בכם האש למצוא את האחד/אחת שלכם אבל אתם לא מבינים למה אינכם פוגשים אותם? אתם מתוסכלים מניסיונות לתקן מערכות יחסים ולשנות אחרים והייתם רוצים סוף סוף 'להגיע הביתה', אל המנוחה והנחלה של הלב? מערכת יחסים טובה ובריאה עם אדם אחר יכולה להתגשם לאחר שיצרתם קשר קרוב ואינטימי עם עצמכם, עם האני הפנימי.
הקורס הדיגיטלי הוא אחד הכלים בתהליך הליווי האישי שנעשה אתכם בדרך אל הזוגיות הנכספת. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.

להגשים מציאות דרך איפשור

זימון מציאות של זוגיות ואהבה

האם אתם יוצרי מציאות או כאלה שנגררים?
אם מערכות היחסים שלכם הן כמו קרוסלה שיצאה משליטה, תקופות של יובש שאחריהן דרמות וריגושים, אם אתם לא מבינים איך נכנסתם לקשרים הזויים מלכתחילה, או אם שום דבר לא קורה לכם בתחום הזוגי, אפס הזדמנויות, ובאופן כללי אם אתם מרגישים שאין לכם בכלל שליטה על ניווט המציאות הזוגית שלכם אז זה סימן שאתם לא מזמנים מציאות אלא נגררים אחרי האירועים מבחוץ. האם אתם מוכנים לקחת שליטה ולקבל אחריות? כאן ועכשיו? אם עניתם "כן" מהדהד, אז זה הקורס עבורכם, בזמן ובמקום הנכונים!

« » עמוד 1 / 2