fbpx

מינים של חלומות וריפוי דרך גוף החלום

על מה תינוקות חולמים? האם חלומות יכולים לנבא את העתיד? איך כדאי שתגיבו אם אדם מת מגיע לבקר אתכם בחלום? האם שדים בחלום הם אמיתיים והאם הם באמת יכולים להזיק? ומה לגבי נמרים, עקרבים או נחשים? מה סוד היצירה של אמנים וממציאים, מהיכן הם שואבים השראה וכיצד כל אדם - גם אתם - יכול לטבול במאגר האינסופי של יצירה ולברוא משם עולמות כאן במציאות הפיסית? מדוע אנשים נהיים חולים ואיך החלומות הפרטיים שלהם יכולים לרפא את הגוף הפיסי הדואב? שאלות אלה ועוד רבות מקבלות מענה בקורס המרתק הזה אשר משלב תיאוריה ומעשיות, טכניקות והשאות שישמשו אתכם לכל אורך חייכם.
330
🙋‍ Hi

אתם כאן מכיוון ש...

יש לכם או לקרובים אליכם כל מיני חלומות ואתם מתקשים להבין את המשמעות שלהם. אתם סקרנים לדעת את הסמליות של התמונות והאירועים בהם אתם נתקלים בזמן החלימה, אתם שואפים לנצל את החלומות שלכם כדי לרפא מכאוב או חולי ומוכנים לאפשר לשם כך שינוי בתפיסת המציאות שלכם.

מה הקורס כולל?

בקורס 39 שיעורים שמחולקים ל 2 חטיבות לימוד והוא נלמד בקצב שלכם. זהו קורס שמשלב תיאוריה, ידע, וגם מעשה. השיעורים מובאים בדרך של מצגות וידאו עם הסברים ע"י מורה הקורס, דוד שאוו. כמו כן הקורס כולל שני פירושי חלומות להעשרה ושני תרגילים להרחבת המודעות שיגמישו את השכל שלכם ואת היכולת לזכור חלומות. שימו לב, הקורס לקוח מהקורס המקיף של האקדמיה 'חלומות לשם שינויולכן לפעמים בשיעורים יהיו התייחסויות אליו. הגם שכך, הקורס שתלמדו עומד בפני עצמו כמקור להעשרה ולימוד חוויתי.

מה הקורס ייתן לי?

ידע נרחב ומקיף לגבי סוגי החלומות הנפוצים שבנמצא לרבות חלומות של תינוקות, חלומות נבואיים, חלומות ברמת ההמון (מדינה, קהילה, עולם), חלומות על מין, חלומות של יצירה, חלומות על מתים ונפטרים, חלומות מלחמה, חלומות הזנה, חלומות של מכורים (אוכל, סקס, מין, אלכוהול), חלומות בלהה וחלומות ריפוי. הקורס מרחיב בנושא אחרון זה: תלמדו על המשמעות הנפשית של מחלה באופן כללי, איזה תפקידים היא ממלאת ואת מה היא משרתת ותקבלו הנחיות ועצות איך לנצל את מצב החלימה לטובת ריפוי הגוף הפיזי ותחזוקה שוטפת שלו. כמו כן, בעזרת תרגילים אתם תרחיבו את המודעות הפרטית שלכם ותגמישו את התודעה האישית כך שתחוו בצורה אינטימית את עולם החלומות הסובייקטיבי שלכם. בעזרת קריאה של פירושי החלומות תקבלו הצצה לאופן שבו ניתן לפרש חלומות, מה שיעודד אתכם להתבונן בפעילות החלימה האישית שלכם.

 

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏330.00 ₪
התחל

תוכן הקורס

הרחב הכל
איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

שמעתי שחלמת על המספרים הזוכים בלוטו, זה נכון? האם גם אני אחלום אחרי שאלמד את הקורס?

אכן. פעמיים חלמתי על מספרים שעלו בהגרלת הלוטו ושאחרי שלושה ימים התברר שהם המספרים הזוכים. מדובר בחלום נבואי. בקורס הספציפי הזה אנחנו עוסקים בחלומות נבואיים ומסבירים את מהותם. בקורסים ‘יצירת המציאות הפרטית’ ו’חלומות לשם שינוי‘ אנחנו מרחיבים עם טיפים והנחיות לגבי איפשור של חלומות נבואיים. עם זאת, העבודה עם חלומות, כולל נבואיים, מתחילה בעצם הזכירה שלהם ולכן אם אינכם זוכרים את החלומות שלכם אז כדאי שתתחילו בקורס ‘טבע החלומות ואיך לזכור אותם‘ שהוא חיוני עבור ההתקדמות שלכם. נציין שהתרגילים שבקורס הזה, ‘מינים של חלומות וריפוי דרך גוף החלום‘ ירחיבו את התודעה שלכם ואז, במידה שחלימה על המספרים הזוכים בלוטו או כל מידע נבואי אחר, יהיו מתאימים למציאות הפרטית שלכם ולמסלול ההגשמה הערכית שלכם, אז בהחלט יתכן שחלומות נבואיים כאלה יקרו לכם. אבל כאמור, חשוב קודם לוודא שאתם זוכרים אותם.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום. כדי לראות תוצאות עליכם להיות מחויבים לתהליך שבו המודעות שלכם מתרחבת וכן לתרגל את ההנחיות והטיפים שהקורס נותן. זיכרו, שינוי של תפיסת מציאות לוקח זמן כי אתם משכנעים את השכל שלכם במשהו חדש שהוא אינו מכיר; לשם כך עליכם להיות סבלניים ולהתמיד. התוצאות בא יבואו. כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של חומרי הקורס ולא תפיצו או תשתפו אותם. הרי אין הרבה תועלת לאנשים אחרים להיחשף לחומרים שהם לא בחרו ללמוד (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה). חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

אתם מדברים על חיבור פנימי והרחבת התודעה, האם הלימוד בקורס כולל שימוש בסמים או בחומרים?

כלל וכלל לא. כל שימוש בתרופה, סם או חומר (טבעי או מלאכותי) דווקא עלולים להפריע לתהליך.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך