fbpx

יצירת ושינוי מציאות מתוך עולם החלום

רוצים שינוי? שיקרה משהו חדש וטוב יותר בחיים שלכם, אירוע שיעשיר את שגרת היום יום? אולי יותר שפע, מערכת יחסים אוהבת, או חוויות מעניינות יותר? מעטים יודעים אבל כל הדברים שאי פעם כמהתם אליהם, כל החוויות שפיללתם אליהן, כבר קיימים כפוטנציאלים. היכן? בעולם החלומות! לא לחינם אתם לפעמים חולמים על אהבה, על עושר, על נסיעות וטיולים. בקורס תלמדו על אותם עולמות פוטנציאליים ומה תוכלו לעשות כדי להביא אותם לכאן, אל מציאות היום יום שלכם, כדי לחולל את השינוי שאתם מייחלים לו.
0

אתם כאן מכיוון ש...

אתם רוצים שינוי! אתם רוצים למצוא דרך שבה תוכלו להשפיע על המציאות שלכם, באופן שיהיה טבעי וחסר מאמץ בדיוק כמו החלומות שלכם בלילה. אפרופו שינוי מציאות, אז כידע משלים מעשי אנחנו גם ממליצים על הקורס 'זימון מציאות של זוגיות ואהבה', שהגם שהוא עוסק בזימון מציאות מסוימת של אהבה עדיין הכלים וההנחיות שתקבלו בו יסייעו בידכם ליצור שינוי גם בתחומים אחרים.

מה הקורס כולל?

בקורס 12 שיעורים. זהו קורס שמשלב תיאוריה, ידע, וגם מעשה. השיעורים מובאים בדרך של מצגות וידאו עם הסברים ע"י מורה הקורס, דוד שאוו. כמו כן הקורס כולל  פירוש חלום להעשרה ותרגיל להרחבת המודעות שיגמישו את השכל שלכם ואת היכולת לזכור חלומות. שימו לב, הקורס לקוח מהקורס המקיף של האקדמיה 'חלומות לשם שינויולכן לפעמים בשיעורים יהיו התייחסויות אליו. הגם שכך, הקורס שתלמדו עומד בפני עצמו כמקור להעשרה ולימוד חוויתי.

מה הקורס ייתן לי?

כלים ושיטות כדי לשנות את מציאות היום יום שלכם. הקורס יפתח בתאוריה מכיוון שכדי ליצור שינוי אותנטי צריך להבין מה עומד בבסיסה של המציאות. את זה הקורס יסביר בבהירות ובפשטות תוך התמקדות ביחס שבין המציאות הפיסית, זו שנתפסת בחושים, לבין מציאות החלום. אז הקורס יעבור לעשייה וילמד טכניקות ליישום כולל הנחיות לחלימה על המספרים הזוכים בלוטו. בנוסף, בעזרת התרגילים אתם תרחיבו את המודעות הפרטית שלכם ותגמישו את התודעה האישית כך שתחוו בצורה אינטימית את עולם החלומות הסובייקטיבי שלכם. בעזרת קריאה של פירוש של חלום תקבלו הצצה לאופן שבו ניתן לפרש חלומות, מה שיעודד אתכם להתבונן בפעילות החלימה האישית שלכם. הערה חשובה: הקורס אינו מבטיח תוצאות מכיוון שאלו תלויות בגורמים אחרים כמו נסיבות החיים האישיות שלכם בנקודת זמן ספציפית וגם, בעיקר, בנחישות שלכם ובתרגול שתעשו.

 

איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

שמעתי שחלמת על המספרים הזוכים בלוטו, זה נכון? האם גם אני אחלום אחרי שאלמד את הקורס?

אכן. פעמיים חלמתי על מספרים שעלו בהגרלת הלוטו ושאחרי שלושה ימים התברר שהם המספרים הזוכים. מדובר בחלום נבואי שמשיק לנושא יצירת המציאות הפרטית. עוד על הקשר בין עולם החלום לשינוי מציאות תוכלו ללמוד בקורסים “חלומות לשם שינוי“, ו”מינים של חלומות וריפוי דרך גוף החלום“. העבודה עם חלומות, כולל נבואיים, מתחילה בעצם הזכירה שלהם ולכן אם אינכם זוכרים את החלומות שלכם אז כדאי שתתחילו בקורס ‘טבע החלומות ואיך לזכור אותם‘ שהוא חיוני עבור ההתקדמות שלכם. התרגילים שבקורס הזה, ‘יצירת ושינוי מציאות מתוך עולם החלום‘, ירחיבו את התודעה שלכם ואז, במידה שחלימה על המספרים הזוכים בלוטו או כל מידע נבואי אחר יהיו מתאימים למציאות הפרטית שלכם ולמסלול ההגשמה הערכית שלכם, אז בהחלט יתכן שחלומות נבואיים כאלה יקרו לכם. אבל כאמור, חשוב קודם לוודא שאתם זוכרים אותם.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום. כדי לראות תוצאות עליכם להיות מחויבים לתהליך שבו המודעות שלכם מתרחבת וכן לתרגל את ההנחיות והטיפים שהקורס נותן. זיכרו, שינוי של תפיסת מציאות לוקח זמן כי אתם משכנעים את השכל שלכם במשהו חדש שהוא אינו מכיר; לשם כך עליכם להיות סבלניים ולהתמיד. התוצאות בא יבואו. כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של חומרי הקורס ולא תפיצו או תשתפו אותם. הרי אין הרבה תועלת לאנשים אחרים להיחשף לחומרים שהם לא בחרו ללמוד (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה). חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

אתם מדברים על חיבור פנימי והרחבת התודעה, האם הלימוד בקורס כולל שימוש בסמים או בחומרים?

כלל וכלל לא. כל שימוש בתרופה, סם או חומר (טבעי או מלאכותי) דווקא עלולים להפריע לתהליך.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

🙋‍ Hi