fbpx

זימון מציאות של זוגיות ואהבה

האם אתם יוצרי מציאות או כאלה שנגררים? אם מערכות היחסים שלכם הן כמו קרוסלה שיצאה משליטה, תקופות של יובש שאחריהן דרמות וריגושים, אם אתם לא מבינים איך נכנסתם לקשרים הזויים מלכתחילה, או אם שום דבר לא קורה לכם בתחום הזוגי, אפס הזדמנויות, ובאופן כללי אם אתם מרגישים שאין לכם בכלל שליטה על ניווט המציאות הזוגית שלכם אז זה סימן שאתם לא מזמנים מציאות אלא נגררים אחרי האירועים מבחוץ. האם אתם מוכנים לקחת שליטה ולקבל אחריות? כאן ועכשיו? אם עניתם "כן" מהדהד, אז זה הקורס עבורכם, בזמן ובמקום הנכונים!
0

 

אתם כאן מכיוון ש...

אתם לא מצליחים כל כך להשפיע על המציאות שלכם. לא משנה מה אתם עושים, אם עושים, זה לא עוזר. הייתם בסדנאות רוחניות, למדת ותרגלתם חשיבה חיובית, וגם מדיטציה שקטה היא חלק משגרת היום יום שלכם, אך עדיין, בכל הקשור לזוגיות וזימון קשרים רומנטיים שום דבר לא קורה לכם. זה מתסכל מאוד עד כדי ייאוש, ולכן אתם פה, כדי לשנות את המצב הזה, כדי ללמוד ולתרגל זימון מציאות מהרמה העמוקה של התודעה שלכם, שם נמצאת העוצמה האותנטית של ה I AM.

מה הקורס כולל?

בקורס 20 שיעורים אותם אתם לומדים בקצב שלכם. אנחנו ממליצים שלא תעשו יותר מתרגיל זימון מציאות אחד ביום וכן שתקדישו ימים נפרדים לתרגילים השונים של שהייה בהווה. התכנים מובאים בדרכים מגוונות: מאמר לקרוא, וידאו לצפות או אודיו להאזין. זהו קורס מעשי מאוד, מעט תיאוריה שזורה לאורכו, והוא כולל ארבעה תרגילי זימון מציאות עוצמתיים ועוד שבעה תרגילים של שהייה בהווה. בעזרת התרגילים האלה תלמדו איך תוכלו בצעדים פשוטים, ללא הוצאות או טרחה, למקד את תשומת הלב שלכם. התרגילים הם חלק חשוב מאוד מהתפיסה המנטלית הנדרשת אחרי כל תרגיל של זימון. שימו לב, הקורס לקוח מהקורס המקיף של האקדמיה 'קודם, להתחתן עם עצמי' ולכן לפעמים בשיעורים יהיו התייחסויות אליו. הגם שכך, הקורס שתלמדו עומד בפני עצמו כמקור להעשרה ולימוד חוויתי.

מה הקורס ייתן לי?

שינוי בשתי רמות - המוּדָעַת והנסתרת. אתם תקבלו כלים מעשיים שילוו אתכם בהמשך חייכם ושישמשו אתכם לזמן מציאות כלבבכם, במיוחד כזו הקשורה למערכות יחסים. אתם תראו שינוי אמיתי "בשטח", יגיעו אליכם הזדמנויות להכרות ואז תוכלו לקבל החלטה אם לממש אותן או לזמן אחרות. ברמה הנסתרת תתרחש התקרבות בין האני האנושי לאני הפנימי, הנפש שלכם. כל תרגיל של זימון מציאות משקיט את המיינד (השכל) ומאפשר לנפש שלכם להגיע יותר קרוב אל העצמי האנושי. ההשפעות של התקרבות כזו משמעותיות ואתם תראו אותן בוודאות תוך זמן לא ארוך.

דרישות מקדמיות לפני תחילת הקורס

  1. - לקיחת אחריות מלאה על החיים שלכם ועל האנרגיה המינית שלכם
   - רצון כן ואותנטי להבין מה זה סקס ומה מקומה של האנרגיה המינית בחיים שלכם
   - נכונות לאפשר שינוי באמצעות תהליך אישי מנטלי ורגשי
   - לפנות כעשר דקות ביום בממוצע שבהן לא תופרעו
   - מחשב אישי/טלפון נייד וחיבור לאינטרנט

בונוסים להמשך הדרך

 • להתארח בוידאוקאסט שלנו - בוגרי הקורס מוזמנים לבוא אל הסטודיו שלנו, לשוחח איתנו במרחב בטוח ו"לשווק" את עצמם בפני מחזרים/ות פוטנציאליים. השירות מוצע באהבה בחינם כדי שהאחד/ת שלכם ימצאו אתכם בקלות.
 • עדיפות בהתאמות ע"י המערכת החכמה 'מרלין' - לתלמידי הקורס תינתן עדיפות בהתאמות שעושה המערכת מתוך מאגר כלל הנרשמים לקורס 'ההתאמות של מרלין'.
 • ליווי אישי מסובסד לתלמידי הקורס - זקוקים לליווי אישי ממטפל זוגי, רגשי או מיני? נמליץ לכם על כאלה, מהיכרות אישית שלנו, וגם נסבסד את העלות של הטיפול (עד עשרה מפגשים).

 

איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

איך אדע אם הקורס מתאים לי?

הקורס ‘זימון מציאות של זוגיות ואהבה‘ דורש בראש ובראשונה שתקבלו אחריות על החיים שלכם. ומדוע? מכיוון שהתרגולים שתעשו יביאו שינויים ואם לא תהיו במקום של ‘אני מקבל/ת אחריות על החיים שלי‘ השינויים האלה עלולים להיות לא נעימים. ולכן, לפני שאתם נרשמים לקורס אתם חייבים לוודא שאתם לא קורבנות. אם אתם מזהים אלמנטים של קורבנות בתפיסת המציאות שלכם (למשל, אם אתם נוהגים להאשים אחרים במצב שלכם או במה שקורה לכם) אז אנחנו מאוד ממליצים שתלמדו קודם את הקורס ‘לשחרר מחסומים בדרך לאהבה וזוגיות‘. לקורס ‘זימון מציאות של זוגיות ואהבה’ ישנן השפעות על התודעה שלכם, שמתרחשות גם מתחת לסף ההכרה המודעת. משום כך הקורס אינו מתאים לכל אחד. כדי להחליט, קראו על הקורס, עיינו בשאלות ובתשובות ועברו על הסילבוס שלו. אם תהיה לכם רתיעה, ברמת התחושה, אז הקורס אינו מתאים לכם כרגע, חזרו בעתיד לבדוק אותו. אבל אם אתם מרגישים בלב שהקורס מתאים לכם אז אתם במקום הנכון. אתם מוזמנים גם להתייעץ איתנו בדוא”ל או בוואטסאפפ (הקישור בכפתור בצד ימין למטה).

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

האם הקורס מעניין?

חלקכם ימצא אותו מאוד מעניין ואחרים במידה בינונית או מועטה. אבל זה לא חשוב מכיוון שהמטרה בקורס היא שתעברו שינוי תודעתי שמתרחש מתחת לסף ההכרה המודעת שלכם, שינוי שיזמן מציאות, ואם תוך כדי היה לכם מעניין אז נהדר! אגב עניין, זהו השכל שלכם שדורש אותו, שדורש ריגוש, להיות מוזן תמידית בדברים חדשים, ולכן בשבילו אם הקורס לא מעניין אז לא ניתן בו ערך. אבל האמת היא שדווקא כאשר השכל רגוע, “הולך לישון”, מתרחשים תהליכים חשובים של הרחבת התודעה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום ואם תטמיעו את הטיפים וההמלצות שמפורטים בו אז היכולת שלכם לזמן מהר מציאות מדויקת תשתפר פלאים. כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של החומרים ולא תפיצו או תשתפו אותם. הרי אין הרבה תועלת לאנשים אחרים להיחשף לחומרים שהם לא בחרו ללמוד (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה). בקורס הזה במיוחד שיתוף עלול אפילו לגרום נזק לאחרים מכיוון שיתכן מאוד שהם אינם מוכנים לקורס ולשינוי התודעתי שהוא ייצור. ולכן, הימנעו מלשתף. חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

האם התהליך שאעבור בקורס יגרום לי אי נוחות?

במידה מסוימת. באופן כללי כל תהליך של שינוי כמעט תמיד גורם אי נוחות, אפילו במידה קלה, ואתם הרי רוצים שינוי, אחרת לא הייתם כאן.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

דאלייה

דאלייה

העוזרת של מרלין. עוסקת ביום יום בפיתוח מערכות מיחשוב וניתוח נתונים, בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בניהול טכנולוגיות מידע, מתמחה בשירותיות דיגיטלית.

מרלין

מרלין

המערכת החכמה שמלווה אתכם מאחורי הקלעים באבחונים אישיים וזיווג התאמות. מרלין מותאם להתחשב בהעדפות ובבחירות שלכם וגם במאפיינים הנסתרים מן העין.

🙋‍ Hi