fbpx

'מקדש החלומות' - על החלומות ופשרם

ודאי חלמת חלום וסיקרן אותך להבין את פשרו. בקורס הדיגיטלי "מקדש החלומות" נלמד את הבסיס העדכני והאוניברסלי לפענוח חלומות באופן שיאפשר לכם להבין הרבה יותר טוב את החלום בבוקר הבא. הקורס מועבר על-ידי אמנית החלימה זוהרית רובין שבאמתחתה עשרות שנים בהדרכה וליווי של חולמים כמו גם בפירושי חלומות. הקורס יעביר ידע רב ערך ואף ייתן לכם כלים לסייע לאחרים בהכרת עולם החלומות שלהם. הקורס 'מקדש החלומות' יסייע לכם בחיזוק ועיצוב מערכת היחסים עם האני הפנימי, הנפש, והוא נקודת פתיחה מצוינת בדרככם להיות 'אומני חלימה'.
720

מידע על הקורס:

18 שיעורים מרתקים הכוללים:

  • הבנת סוגי החלומות השונים והאיפיונים שלהם.
  • טיפים לזכירת חלומות ושימוש בחלומות ביומיום.
  • משמעות הסימבולים המופיעים בחלומות.
  • כיצד להפיק מכל חלום את המירב.

עזרים מומלצים ללמידה:

יומן חלומות, מחברת לרישום תוך לימוד, הספר "מקדש החלומות" לחזרה ושינון החומר הנלמד.

בונוסים מיוחדים לנרשמים:

  • הספר "מקדש החלומות" מאת זוהרית רובין – קובץ דיגיטלי להורדה (340 עמודים).
  • 30 דקות ליעוץ אישי, בוואטסאפ או בשיחה טלפונית, תוך תיאום מראש.
הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏720.00 ₪
התחל

תוכן הקורס

הרחב הכל
איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

האם ניתן לבקש הדרכה בחלומות?

ניתן בהחלט לבקש הדרכה בחלומות, ובקורס זוהרית מסבירה כיצד לעשות זאת – מה שנקרא בשפתנו “לישון על זה”; זוהי טכניקה שימושית ויעילה.

לאחרונה יש לי המון חלומות עם סיוטים קשים. האם זה טוב?

כל חלום הוא חיובי במובנים רבים. החלומות האלה פורקים ומשחררים את המתחים האגורים ברגשותייך ובכך תורמים לבריאותך הנפשית. להבין אותם ואת התוכן הרגשי אשר אותם חלומות משקפים ירגיע אותך ויוסיף תרומה למודעות העצמית שלך.

אני לא תמיד זוכרת את החלומות שלי. האם ניתן לשפר את זה?

את זכירת החלומות ניתן בהחלט לשפר, וישנה רשימה של טיפים לשיפור זכירת החלומות, אותה תקבלי במסגרת לימודי הקורס.

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

ריקי חן יהונתן

ריקי חן יהונתן

“כמי שתחום החלומות מרתק אותי מזה עידנים… כמי שעושה תהליכי מודעות וחוקרת צמיחה שלי ושל א-נשים שאני מלווה, לא יכולה להפסיק לשבח אותך על העושר, הידע והמקצועיות שקיבלתי ממך בסדנת החלומות שבהנחייתך הנעימה, המקצועית והמעניינת.
עבודת “צפנת פענח” לחלומותינו בהובלה שלך העניקה ותמשיך להעניק מבט עשיר בכלים להתנהלות היומיומית שלנו.”

אודליה דר

אודליה דר

הענקתי לעצמי מתנה ללמוד את פירושי החלומות. הגעתי לזוהרית ושם קרה כל הקסם. כיום אני חיה את המציאות כחלום ומבינה את הכוח והחוכמה של החלומות בחיי. הבנת החלומות משולה מבחינתי להשתלת “ווייז” בגופי, שמראה לי את הדרך.

לימור שלום

לימור שלום

את קורס החלומות של זוהרית עברתי לפני מספר שנים. הועשרתי בתכנים מעניינים, ומאז החלומות שלי הם חלק מהדרך ההתפתחותית שאני עושה. ממליצה ממש!

אורלי שלו

אורלי שלו

בחוכמתה העתיקה, נדיבותה ומתיקותה, זוהרית נותנת פה כלי משנה חיים. בדרך הלימוד הקלה והבהירה של זוהרית, אפשר להכנס לעולם החלומות וליצור מציאות חדשה של ריפוי פנימי עמוק, והשגת כל מה שאי פעם רציתם. כל אחד יכול… ואני דוגמה חיה לכך שחלומות מתגשמים.

זוהרית רובין

זוהרית רובין

זוהרית רובין – יועצת ומטפלת באמצעות חקר החלומות.
מחברת הספר “מקדש החלומות”.
מורה בקורסים, מרצה, ומעבירה סדנאות.

🙋‍ Hi