fbpx

אתם, האנרגיה המינית, ומערכות יחסים

האם אתם נאבקים באנרגיה המינית, מתמכרים לפורנו, קופצים מקשר אחד לשני, ובאופן כללי מחפשים ריגושים מיניים ללא הפסק? אז דעו שזה לא חייב להיות כך. האנרגיה המינית הפרטית שלכם יכולה לשרת אתכם בזימון זוגיות נכונה ובניהול מערכת יחסים מאוזנת, בריאה ומצמיחה. במקום להיות מבולבלים ולחוש אשמה, להרגיש שהדחף המיני שולט בכם, אתם יכולים להחזיר לעצמכם את האיזון. האנרגיה המינית היא יפהפיה, עוצמתית, ויכולה להעמיק את הקשר עם אדם אחר ולהביא לזוגיות של הנאה חושנית, פיסית, מנטלית ורגשית. כדי שתגיעו למקום הזה אתם צריכים לקבל הדרכה ולעמוד מול האני הפנימי. תנו לעצמכם את הקורס כמתנה, מגיע לכם להיות חברים של האנרגיה המינית שלכם.
0

 

אתם כאן מכיוון ש...

סקס כשלעצמו, כזה שנעדר רגשות וחיבור נפשי כבר לא מעניין אתכם ותמיד ידעתם והרגשתם שפלירטוטים אינסופיים הם לא "מי שאתם". כיום, אתם כבר עייפים מהמרדף אחר ריגושים פיסיים שנגמרים בלילה אחד או שניים או בקשר קצר ולא מספק. יתכן גם שחוויתם משברים של בגידה ופרידה כתוצאה מכניעה לאותה אנרגיה מינית לא מאוזנת שנראה שהיא כבלתי ניתנת לשליטה. אתם היום משתוקקים להבין את הדינמיקה המינית שיש בין גברים ונשים, להבין מהי האנרגיה המינית, מה העוצמה הטמונה בה, והאם וכיצד תוכלו להשתמש בה למען שיפור מערכות היחסים שאתם יוצרים עם אנשים אחרים. לכן אתם פה.

מה הקורס כולל?

בקורס 11 שיעורים והוא נלמד בקצב שלכם. השיעורים מובאים בדרכים מגוונות: מאמר לקרוא, וידאו לצפות, אודיו להאזין. כמו כן תקבלו מסמך דיגיטלי של 'הצהרת ריבונות אישית' שישמש אתכם לשנים הבאות כדי לאזן את האנרגיה שלכם. אם תרצו ליווי או הדרכה של מטפלים מיניים נוכל להמליץ על כאלה. שימו לב, הקורס לקוח מהקורס המקיף של האקדמיה 'קודם, להתחתן עם עצמי' ולכן לפעמים בשיעורים יהיו התייחסויות אליו. הגם שכך, הקורס שתלמדו עומד בפני עצמו כמקור להעשרה ולימוד חוויתי.

מה הקורס ייתן לי?

הבנה של האנרגיה המינית ואיך היא פועלת, הבנה של המנגנון הנפשי של ההתמכרות (לסקס אבל לא רק), ובעיקר כלים מנטליים ורגשיים שמיועדים להתמודד עם השד הפנימי שניזון מכם וגורם לכם להתמכר. במהלך הקורס ולאחריו אתם תשתמשו באותם כלים שיעצימו אתכם ויגבירו את החוסן הנפשי שלכם.

דרישות מקדמיות לפני תחילת הקורס

  1. - לקיחת אחריות מלאה על החיים שלכם ועל האנרגיה המינית שלכם
   - רצון כן ואותנטי להבין מה זה סקס ומה מקומה של האנרגיה המינית בחיים שלכם
   - נכונות לאפשר שינוי באמצעות תהליך אישי מנטלי ורגשי
   - לפנות כעשר דקות ביום בממוצע שבהן לא תופרעו
   - מחשב אישי/טלפון נייד וחיבור לאינטרנט

בונוסים להמשך הדרך

 • להתארח בוידאוקאסט שלנו - בוגרי הקורס מוזמנים לבוא אל הסטודיו שלנו, לשוחח איתנו במרחב בטוח ו"לשווק" את עצמם בפני מחזרים/ות פוטנציאליים. השירות מוצע באהבה בחינם כדי שהאחד/ת שלכם ימצאו אתכם בקלות.
 • ליווי אישי מסובסד לתלמידי הקורס - זקוקים לליווי אישי ממטפל זוגי, רגשי או מיני? נמליץ לכם על כאלה, מהיכרות אישית שלנו, וגם נסבסד את העלות של הטיפול (עד עשרה מפגשים).

 

איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

איך אדע אם הקורס מתאים לי?

הקורס ‘אתם, האנרגיה המינית, ומערכות יחסים‘ דורש מחויבות ורצון אמיתי להכיר את האנרגיה המינית שלכם ולנתב אותה במקום שהיא תשלוט בכם. אם אתם מוכנים לקחת אחריות לחיים שלכם ולהפסיק להיות קורבן של הנסיבות או של אנשים אחרים אז הקורס מתאים לכם. זהו קורס שבו תעברו שינוי תודעתי והתהליך מתרחש גם ובעיקר מתחת לסף ההכרה המודעת. משום כך הקורס אינו מתאים לכל אחד. כדי להחליט, קראו על הקורס, עיינו בשאלות ובתשובות ועברו על הסילבוס שלו. אם תהיה לכם רתיעה, ברמת התחושה, אז הקורס אינו מתאים לכם כרגע, חזרו בעתיד לבדוק אותו. אבל אם אתם מרגישים בלב שהקורס מתאים לכם אז אתם במקום הנכון. אתם מוזמנים גם להתייעץ איתנו בדוא”ל או בוואטסאפפ (הקישור בכפתור בצד ימין למטה).

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

מהם סוגי התכנים בקורס?

הקורס מועבר על-ידי סרטוני וידאו וקטעי קול בהדרכת דוד שאוו. כמו כן בקורס תקבלו מסמך של השאות לשינון שישמש אתכם. התכנים בקורס אינם כוללים שפה לא הולמת והם מתאימים לגילאי 16+.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום. אם תחייבו את עצמכם לתהליך של שינוי, הגם שלפעמים לא יהיה נוח וידרוש מכם לצאת מאזור הנוחות, אזי תזכו גם לקצור את פירות ההשקעה שלכם. כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של החומרים ולא תפיצו או תשתפו אותם. ההתעסקות עם האנרגיה המינית היא אישית ומותאמת לכל אחד ומגיעה אליו/ה בזמן הנכון להם. אם תעבירו את הקורס לאדם שלא בחר במודע להיחשף לתכני הקורס (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה) אזי אתם עלולים לגרום להם נזק. חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

האם התהליך שאעבור בקורס יגרום לי אי נוחות?

במידה מסוימת. באופן כללי כל תהליך של שינוי כמעט תמיד גורם אי נוחות, אפילו במידה קלה, ואתם הרי רוצים שינוי, אחרת לא הייתם כאן.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

מרלין

מרלין

המערכת החכמה שמלווה אתכם מאחורי הקלעים באבחונים אישיים וזיווג התאמות. מרלין מותאם להתחשב בהעדפות ובבחירות שלכם וגם במאפיינים הנסתרים מן העין.

🙋‍ Hi