fbpx

לשחרר מחסומים בדרך לאהבה וזוגיות

עד עכשיו בדרך לאהבה עשיתם את הכל "לפי הספר" - למדתם את הקורסים הנכונים, ביצעתם את כל התרגילים, עבדתם על קבלה עצמית ולאהוב את עצמכם, שחררתם את העבר, למדתם להתמקד בהווה; לקחתם אחריות לחיים שלכם - יצאתם, הכרתם, נפגשתם - ועדיין, על אף כל המאמצים הנכונים שלכם אהבה לא דופקת על הדלת, בני/ות זוג לא מגיעים, ואתם נשארים שבויים בדפוסים ישנים של ספק, חולשה ופגיעות. הקורס ילמד אתכם לחצות את התהום הזאת, ממציאות של "כמעט" זוגיות לחיים בהם קשרים נכונים ואוהבים הם ברירת המחדל, הם המצב הרגיל. בעזרת הקורס אתם תעברו על משוכות חשובות בדרך לזוגיות הנכספת.
0

 

אתם כאן מכיוון ש...

אתם תקועים! לא ברור לכם למה עדיין זוגיות ואהבה לא מתגשמות בחיים שלכם! לפעמים זה מרגיז, לפעמים מייאש אבל בעיקר משאיר אתכם מבולבלים: מה עוד אתם צריכים לעשות כדי לגרום לזה לקרות? האם יש איזה סוד כמוס שאתם לא יודעים? איזו טכניקה מסוימת עליכם ללמוד שיכולה סוף סוף לשחרר את התקיעות הזאת? מצד אחד, משהו בפנים אומר לכם שאתם בסדר ושאין מה לדאוג או להילחץ, ומצד שני יש קול רועם שצועק: "אתם חייבים לעשות משהו!" אז הנה באתם לכאן להיפטר מהמחסומים שנמצאים בדרככם.

מה הקורס כולל?

בקורס 23 שיעורים שמחולקים ל 2 חטיבות לימוד והוא נלמד בקצב שלכם. השיעורים מובאים בדרכים מגוונות: מאמר לקרוא, וידאו לצפות, או אודיו להאזין. זהו קורס של שינוי תודעה שפועל בשתי רמות: אתם תקבלו הרבה ידע והסברים על המחסומים ועצות והנחיות מה לעשות כדי להסיר אותם, ובמקביל מתחת לסף המודעות עצם הלימוד של הקורס יזיז מנגנון פנימי שישחרר את המחסומים האלה. שימו לב, הקורס לקוח מהקורס המקיף של האקדמיה 'קודם, להתחתן עם עצמי' ולכן לפעמים בשיעורים יהיו התייחסויות אליו. בכל אופן הקורס שתלמדו עומד בפני עצמו כמקור להעשרה ולימוד מעשי.

מה הקורס ייתן לי?

כלים בהם תשתמשו כדי לשחרר את עצמכם מהמצב של התקיעות, במיוחד בכל הקשור למערכות היחסים שלכם. הקורס גם יתחיל את תהליך השחרור הזה מתחת לפני השטח, מעבר לסף המודעות הרגילה שלכם, ויביא לשינוי במציאות הפרטית. ככל שתפנימו יותר את המסרים שבשיעורי הקורס וככל שתתרגלו את ההנחיות שתקבלו כך השחרור יהיה מהיר יותר. בסופו של דבר זה בידיים שלכם, הקורס לא יוכל לעשות את התהליך במקומכם וחשוב שתזכרו זאת.

 

דרישות מקדמיות לפני תחילת הקורס

  1. - לקיחת אחריות מלאה על החיים שלכם
  1. - רצון כן ואותנטי למערכת יחסים משמעותית
  1. - נכונות לאפשר שינוי באמצעות תהליך אישי מנטלי ורגשי
  1. - לפנות כעשר דקות ביום בממוצע שבהם לא תופרעו
  1. - מחשב אישי/טלפון נייד וחיבור לאינטרנט

בונוסים להמשך הדרך

 • להתארח בוידאוקאסט שלנו - בוגרי הקורס מוזמנים לבוא אל הסטודיו שלנו, לשוחח איתנו במרחב בטוח ו"לשווק" את עצמם בפני מחזרים/ות פוטנציאליים. השירות מוצע באהבה בחינם כדי שהאחד/ת שלכם ימצאו אתכם בקלות.
 • עדיפות בהתאמות ע"י המערכת החכמה 'מרלין' - לתלמידי הקורס תינתן עדיפות בהתאמות שעושה המערכת מתוך מאגר כלל הנרשמים לקורס 'ההתאמות של מרלין'.
 • ליווי אישי מסובסד לתלמידי הקורס - זקוקים לליווי אישי ממטפל זוגי, רגשי או מיני? נמליץ לכם על כאלה, מהיכרות אישית שלנו, וגם נסבסד את העלות של הטיפול (עד עשרה מפגשים).
הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏350.00 ₪
התחל

תוכן הקורס

הרחב הכל
איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

איך אדע אם הקורס מתאים לי?

רוב הסיכויים שהקורס הוא בהחלט בדיוק מה שאתם צריכים. ומדוע? כי כמעט 100% מהאנשים תקועים בשלב כלשהו בחיים בגלל אחד מהמחסומים עליהם אנחנו מדברים בקורס. משום כך, הלימוד של הקורס רק יעזור לכם. אבל, ההחלטה היא שלכם ולכן כדי להחליט, קראו על הקורס, עיינו בשאלות ובתשובות ועברו על הסילבוס שלו. אם תהיה לכם רתיעה, ברמת התחושה, אז הקורס אינו מתאים לכם כרגע, חזרו בעתיד לבדוק אותו. אבל אם אתם מרגישים בלב שהקורס מתאים לכם אז אתם במקום הנכון. אתם מוזמנים גם להתייעץ איתנו בדוא”ל או בוואטסאפפ (הקישור בכפתור בצד ימין למטה).

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

האם הקורס מעניין?

חלקכם ימצא אותו מאוד מעניין ואחרים במידה בינונית או מועטה. אבל זה לא חשוב מכיוון שהמטרה בקורס היא שתעברו שינוי תודעתי שמתרחש מתחת לסף ההכרה המודעת שלכם, שינוי שיזמן מציאות, ואם תוך כדי היה לכם מעניין אז נהדר! אגב עניין, זהו השכל שלכם שדורש אותו, שדורש ריגוש, להיות מוזן תמידית בדברים חדשים, ולכן בשבילו אם הקורס לא מעניין אז לא ניתן בו ערך. אבל האמת היא שדווקא כאשר השכל רגוע, “הולך לישון”, מתרחשים תהליכים חשובים של הרחבת התודעה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

מהם סוגי התכנים בקורס?

הקורס מועבר על-ידי סרטוני וידאו, קטעי קול וטקסטים לקריאה ועוד סרטון הדגמה בשפה זרה (עם כתוביות תרגום). כדאי ללמוד את התכנים לפי סדרם ובעתיד לחזור אליהם לפי הצורך. התכנים בקורס אינם כוללים שפה לא הולמת ולפיכך מתאימים לגילאי 16+.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום. אם תתחייבו לעצמכם לתהליך של שינוי, הגם שלפעמים לא יהיה נוח וידרוש מכם לצאת מאזור הנוחות, אז תזכו לקצור את פירות ההשקעה שלכם. כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של החומרים ולא תפיצו או תשתפו אותם. גם אין בכך תועלת, כי אם תעבירו את הקורס לאדם שלא בחר במודע להיחשף לתכני הקורס (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה) אזי אתם עלולים לגרום להם נזק. וחוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

האם התהליך שאעבור בקורס יגרום לי אי נוחות?

במידה מסוימת. באופן כללי כל תהליך של שינוי כמעט תמיד גורם אי נוחות, אפילו במידה קלה, ואתם הרי רוצים שינוי, אחרת לא הייתם כאן.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

מרלין

מרלין

המערכת החכמה שמלווה אתכם מאחורי הקלעים באבחונים אישיים וזיווג התאמות. מרלין מותאם להתחשב בהעדפות ובבחירות שלכם וגם במאפיינים הנסתרים מן העין.

🙋‍ Hi