fbpx

'קודם, להתחתן עם עצמי' - ליווי אישי אל זוגיות ואהבה

נמאס לכם לסיים קשר עם שברון לב ואז לעבור למשנהו? אתם עייפים משיטוט אינסופי באפליקציות ההיכרויות, מחיפוש שנמשך חודשים ולפעמים שנים? יוקדת בכם האש למצוא את האחד/אחת שלכם אבל אתם לא מבינים למה אינכם פוגשים אותם? אתם מתוסכלים מניסיונות לתקן מערכות יחסים ולשנות אחרים והייתם רוצים סוף סוף 'להגיע הביתה', אל המנוחה והנחלה של הלב? מערכת יחסים טובה ובריאה עם אדם אחר יכולה להתגשם לאחר שיצרתם קשר קרוב ואינטימי עם עצמכם, עם האני הפנימי. הקורס הדיגיטלי הוא אחד הכלים בתהליך הליווי האישי שנעשה אתכם בדרך אל הזוגיות הנכספת. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.
850
🙋‍ Hi

 

אתם כאן מכיוון ש...

כבר הרבה זמן יש בכם איזה קול פנימי טורד מנוחה: “מדוע איני מצליח/ה ליצור מערכת יחסים שתרגיש לי נכונה?” ניסיתם אפליקציות, שדכנים, חברים, מעגלי הכרויות, קבוצות בפייסבוק, והגעתם עד סף ייאוש. והרי אתם יודעים שאפשר אחרת, שאהבה אמיתית אינה כרוכה במאמץ ובסבל. אז ברוכים הבאים. אתם כאן, ולא במקרה, כדי להגשים את אותה זוגיות נכספת בדרך יסודית ועמוקה שתשנה את חייכם לעד.

מה הליווי כולל?

בתהליך הליווי אנחנו מכוונים יחד אתכם למערכת יחסים נכונה, הולמת, עמוקה ואותנטית עם פוטנציאל למיסוד הקשר. נתחיל בשיחת התאמה (ללא עלות) שבה נבחן הדדית אם הליווי הוא הדבר הנכון עבורכם להיום. תהליך הליווי עצמו כולל לימוד עצמאי שלכם את הקורס הדיגיטלי יחד עם שיחות שבועיות (און ליין). במסגרת הליווי תקבלו יעוץ אישי, תמיכה נפשית, הנחיות מעשיות, שיעורי בית, מבדקים (און ליין) וניטור ובקרה של כל הפעילות שלכם בהקשר של זימון זוגיות.

מה הליווי ייתן לי?

תמיכה לאורך הדרך במבוך של חיפוש זוגיות ומערכות יחסים משמעותיות; התייחסות אותנטית ועמוקה למה שמזיז את המציאות הפרטית שלכם; הבנה מדוע דברים קורים לכם ויכולת לבחור את המציאות הרצויה; תקבלו כלים מנטליים ורגשיים שישמשו אתכם לאורך כל המשך חייכם בכל תחום (בריאות, שפע, עבודה וכו') ולא רק במערכות היחסים. בליווי  תקבלו ערך יוצא דופן ויעיל מאוד בהשוואה לכל טיפול נפשי אחר בהיקף מקביל.

דרישות מקדמיות לפני תחילת הליווי (נדבר על זה עוד בשיחת ההתאמה)

  1. - אתם מוכנים לקחת אחריות מלאה על החיים שלכם
   - אתם מספיק חזקים לשמוע את כל האמת, אפילו שהיא לא נעימה לפעמים
   - אתם מסוגלים להתמסר. יש לכם נכונות לאפשר שינוי באמצעות תהליך אישי מנטלי ורגשי
   - אתם יכולים לפנות כעשר דקות ביום בממוצע שבהן לא תופרעו
   - ברשותכם מחשב אישי/טלפון נייד וחיבור לאינטרנט

אם תוכלו לענות ב"כן" אפילו לאחת מהשאלות אז הליווי הוא עבורכם!

  1.  האם הייתם רוצים חוויה נעימה יותר, מדויקת יותר ויעילה יותר בשימוש שלכם באתרי הכרויות?
  2.  האם אתם סוחבים את העבר שלכם (אקסים, התנסויות, כישלונות) מרגישים שהוא תוקע אתכם במקום ורוצים סוף סוף לשחרר אותו?
  3.  מתגעגעים לתחושת החמימות וההכלה העוטפת שיש באהבה אותנטית, כזו שבה אתם יודעים שהגעתם למקום הנכון בחיים?
  4. רוצים להבין טוב יותר מהי אהבה, איך המציאות עובדת, מה העקרונות של מערכת יחסים שלמה, ואז ליישם את כל התובנות בחיי היום יום שלכם?
  5.  האם אתם מרגישים לפעמים שאין לכם שליטה על החיים שלכם והייתם רוצים להרגיש אחרת?
  6. האם תחושת הבדידות מעיקה עליכם והייתם רוצים סוף סוף לדעת איך להתמודד איתה?
  7. האם אתם רוצים זוגיות משמעותית אבל שנים חולפות ואתם אבודים יותר מאי פעם?
  8. האם יש בכם איזה קול פנימי שאומר “אתם לא צריכים להתאמץ כל כך הרבה כדי למצוא את האחד/אחת שלכם” אבל אתם לא יודעים איך לעשות את זה?

האלמנטים הבאים שבתהליך יהפכו את חוויית הליווי לעשירה, הרמונית ומהנה

   • 4 תרגילי מדיטציות עוצמתיים לזימון מציאות - אנחנו דוגלים במעשיות ויעילות. תרגילי הזימון יכוונו אתכם למצב תודעתי של איפשור מערכת היחסים הנכונה לכם.
   • 50 שיעורי וידאו מצולמים - שיעורי הוידאו הם באיכות HD ליצירת חווית לימוד קרובה ונעימה עם צוות המורים.
   • 49 שיעורי אודיו באיכות הקלטה גבוהה - השיעורים שלנו הם עד 10 דקות בממוצע כדי שתוכלו לשלב אותם במהלך שגרת היום שלכם ולהאזין להם בכל מקום.
   • 6 שאלונים ומבדקים - שנכתבו במיוחד לקורס כדי לאסוף מכם את המידע המדויק והנחוץ למציאת ההתאמות המדויקות לכם (לא חובה).
   • כתוביות מוטמעות וטקסט לנגישות מלאה - כל השיעורים המצולמים כוללים כתוביות וכל שיעורי האודיו כוללים תמלול כדי להבטיח שתעקבו אחר המורה בלי להחמיץ אף מילה ומסר.
   • גישה מהמחשב הביתי או הטלפון הנייד - בא לכם לצפות בשיעור כשאתם במיטה? רוצים להאזין להרצאה בזמן הנסיעה? כל התכנים נגישים בכל מכשיר נייח או נייד.
   • שאלון המבדק התודעתי ייחודי לקורס - אלגוריתם חכם וחדשני אוסף מכם מידע באמצעות שאלות על סיטואציות חיים ואז מגדיר את המצב התודעתי שלכם.
הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏850.00 ₪
התחל

תוכן הקורס

הרחב הכל
האם להירשם לקורס עצמאית?

הקורס ‘קודם להתחתן עם עצמי‘ אינו קורס דיגיטלי רגיל של ‘אימון דייטינג’ או ‘חשיבה חיובית לזימון מציאות’. זהו קורס יסודי, מובנה ואיטי שבו תעברו שינוי תודעתי. משום כך הקורס מיועד ללוות את המאומנים שלנו בתהליך מתמשך ואישי שאנחנו עוברים איתם בדרך לזוגיות ואהבה. הליווי שלנו מותנה בשיחה מקדימה לבירור התאמה. משום כך, אנו ממליצים שלא תירשמו לקורס עצמאית אלא תדברו איתנו קודם.

מה זאת אומרת ‘תשלום על בסיס הצלחה’?

אנחנו מאמינים מאוד ביעילות של תהליך הליווי שלנו ובתוצאות שהוא מביא. אנחנו גם אוהבים שאתם, החברים שאנחנו מלווים, מרוצים ומסופקים. לכן אנחנו מציעים תשלום על בסיס הצלחה. יחד נגדיר מטרות לליווי (למשל, נישואים, זוגיות וכו’), שרק אם הן יתגשמו  אתם תשלמו לנו עבור השירותים שקיבלתם. נפרט יותר בנושא בפגישת ההתאמה שנערוך.

למה יצרתם את הקורס? מהי האג’נדה שלכם?

בשנים האחרונות ליווינו גברים ונשים בתהליך הדייטינג שלהם. תמיד חשבנו, וגם המאומנים אמרו לנו, שפגישות הליווי אינן מספיקות, שהזמן עובר מהר מדי ושהם צריכים “חומרים” לעבוד איתם בבית. משום כך כאן בקורס אנחנו מביאים את החומרים האלה שמלווים את פגישות הליווי השבועיות שלנו.

במשך שנים עברתי תהליכים של צמיחה אישית ועדיין אין לי זוגיות. מדוע הליווי שלכם ישנה משהו?

התהליכים שעברת כבודם במקומם מונח והם הביאו אותך הלום. טיפולים כאלה עוסקים בדרך-כלל בניתוח ועיבוד החסמים הנפשיים של המטופל. הליווי שלנו לעומת זאת עוסק בהכלה ושחרור שלהם. הנחת המוצא שלנו היא שהכול בסדר אתך ולא צריך לתקן שום דבר וכך הגישה הזאת מצידנו מאפשרת תהליך טבעי של החלמה ואיזון. יחד עם המעשיות של הליווי והתרגילים השונים שתקבלו אתם תרגישו את השינוי מבפנים והמציאות הפרטית שלכם תשקף זאת. השאלה היא לא אם יהיה שינוי אלא אם אתם מוכנים לו וכמה מהר תאפשרו לו להתגשם!

מהם אחוזי ההצלחה שלכם?

בתהליך הליווי שלנו אחוזי ההצלחה עד כה הם 63%. כלומר לפחות אחד מכל שני אנשים שעברו את תהליך הליווי מצאו זוגיות ו/או התחתנו לכל המאוחר בתוך שנה מסיום הליווי (יתכן שהאחוזים אף גבוהים יותר כי לא הצלחנו לאתר את כל המאומנים שליווינו לאורך השנים). תוכלו להתרשם משיחה שערכנו עם לאה, שהייתה תלמידה בליווי שלנו. השיחה הוקלטה במסגרת הפודקאסט שאנחנו מפעילים – GET A ROOM. לחצו כאן להאזנה לפרק.

יש לי לא מעט ספקות על תהליך הליווי. מי אתם? למה שאני אלמד מכם על זוגיות ומערכות יחסים?

הספקות הם שיקוף של המיינד, השכל, שלך אל מול התכנים בהם הוא נתקל פה. זה לא פשוט לשכל לקבל שיש אני עצמי פנימי (הנפש) שאיתו כדאי וצריך להתחבר עוד לפני שיוצרים קשר עם בני זוג. השכל רגיל לפעול “בחוץ”: לצאת, לרדוף, לחפש, להשיג, ואילו עכשיו, כאן בתהליך הליווי הוא מתבקש לקחת צעד אחורה, למשך מספר שבועות, ולאפשר לכוח עלום (הנפש) לנווט את העניינים. זה בכלל בכלל לא פשוט ולא קל בשבילו, ולכן השכל מנסה למצוא תירוצים למה לא לעשות את זה. אז הוא מטיל ספק, בתכנים, בצוות, באנשים, באכסניה. כשיגמרו לו התירוצים אתם תהיו מוכנים להתחיל את הליווי (אנחנו מקדישים חלק משמעותי בליווי לטפל בחסמים של השכל, ר’ בסילבוס חטיבה 11).

מה אתם מבטיחים? האם אמצא זוגיות בתהליך הליווי? בתוך כמה זמן?

התהליך הוא עצמאי ואישי והתוצאות תלויות בכם ובנתיב החיים שבחרתם. מה שכן, החיים שלכם ישתנו! אתם תצמחו, תגדלו ותרכשו כלים שישמשו אתכם לשארית חייכם.
כדאי לזכור שהחשיבות היא בתהליך ולא בתוצאה, בכלים שאתם תקבלו, בחיזוק הקשר עם האני הפנימי שלכם. כלומר, לא רק להציל אתכם ממצב של מצוקה או חוסר אלא לעזור לכם למצוא את הדרך להתמודד בהצלחה עם כל אתגר שיהיה, כולל ובפרט בתחום הדייטינג ומערכות היחסים. זאת אומרת שגם אם הליווי לא יביא לכם בני זוג בתוך מספר חודשים הרי שהתהליך יקרב אתכם משמעותית לאותו אחד או אחת, ואתם תרגישו את זה ותדעו את זה.

בכל אופן, שיעורי ההצלחה שלנו גבוהים ולכן אנחנו משוכנעים שזוגיות כן תתגשם עבורכם עוד במהלך תהליך הליווי. נפרט על כך יותר בפגישת ההיכרות.

האם הקורס מעשי? האם אקבל הנחיות לפעולה?

הקורס מעשי במובן הזה שהוא משנה חיים ומציאות פרטית. היות שזהו קורס מתחום הנפש והצמיחה האישית ההנחיות הינן הצעות לפעולה ולשינוי הרגלי חיים וצורות חשיבה (ולא, למשל, הוראות לבניית שולחן של איקאה). בחטיבות הלימוד שמתכתבות עם העולם (זימון מציאות, דייטים, וכדומה) ההנחיות מכוונות גם לפעולות.

הזכרתם אינטנסיביות. כמה זמן אצטרך להקדיש לליווי?

סך כל הזמן שתדרשו להקדיש לתהליך הליווי הוא עד מספר שעות בשבוע. מעבר לפגישה השבועית איתנו תתבקשו לעבור על תכנים: לקרוא, לצפות, להאזין, למלא שאלונים וכדומה. מעבר לכך יהיה הזמן שלכם עם עצמכם, במחשבות ובהרהורים.

מהי התמה המרכזית בליווי?

מערכת היחסים האולטימטיבית היא הקשר שאתם מכוננים עם עצמכם, עם החלק הנפשי שלכם שהוא מעבר לאני-האנושי. ככל שקשר זה יציב, מאוזן וקרוב יותר כך הדבר ישתקף במערכות היחסים שלכם עם אנשים אחרים.

כיצד בנוי הקורס?

בקורס מספר חטיבות לימוד המרכיבות תהליך שלם וסדור של למידה. בכל חטיבה מספר שיעורים משתנה וההתקדמות בהם, משיעור לשיעור, הינה לפי הקצב האישי שלכם. שימו לב, כדי להבטיח חוויית לימוד יעילה והגשמת מטרות הקורס יהיה עליכם לצפות בסרטונים עד סופם. לא ניתן לסמן שיעור וידאו כהושלם עד שסיימתם לצפות בכולו. התכנים של הקורס וחומריו זמינים לכם ללא הגבלה מרגע ההרשמה, מה שאומר שתוכלו גם לעשות הפסקה מהקורס ולחזור אליו מאוחר יותר, לפי מה שיתאים לכם.

למי הליווי מתאים? האם גם למי שנמצא כבר במערכת יחסים?

תהליך הליווי האישי שלנו מכוון למי שמעוניין בזוגיות משמעותית, עם נפש שותפה לדרך, ומחויב לתהליך של שינוי. הליווי אינו מתאים למי שנמצא במערכת יחסים. כמו כן, חלק מהתכנים עוסקים במיניות מודעת (ללא תכנים פורנוגרפיים) ולכן נדרש שתהיו מעל גיל 16 כדי שנבחן את התאמתכם לליווי.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. זהו קורס מתוזמן, כלומר כל חטיבות הלימוד והשיעורים זמינים לכם לפי סדר, אחד אחרי השני, ודורשים השלמה של שיעור לפני שתעברו לבא אחריו. אנחנו ממליצים שתלמדו בקצב מדוד, אפשרו לתכנים לשקוע בתודעה שלכם. טכנית, חובה לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

השאלון לא מופיע וגם אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפית בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים ושאלונים יש צורך לצפות בסרטון שמקדים את השאלון, ורק לאחר שסיימת לצפות השאלון יפתח אוטומטית למענה.

נרשמתי לקורס, איך אני מצטרפת לקבוצת הפייסבוק?

אכן, יש קבוצת פייסבוק למאומנים שלנו שמאפשרת להכיר ביניהם ולהתעדכן. נשלח אליכם הזמנה עובר לתחילת תהליך הליווי.

אני לא פנוי כרגע לתהליך אבל מאוד סקרן. תוכלו לתמצת אותו בכמה מילים?

בבקשה –

אפשרו לעצמכם להיות כל מי שאתם. איך? בצעו את הבחירות הרגשיות שלכם, הביאו את מירב התודעה שאתם יכולים לנוכחות הפיסית שאתם מודעים אליה, ואז אפשרו למציאות הפרטית שלכם להשתנות. בדרך תיתקלו בחסמים מסוגים שונים; הם לא באמת שלכם, כפי שרוב המחשבות שלכם אינן שלכם ואתם רק מרשים להן להיכנס (ובדר”כ להפריע). השתמשו בדרך של הכלה ואי-היצמדות כדי להסיר את אותם מחסומים, ואז מערכת היחסים בה בחרתם תתגשם בחיים הפרטיים שלכם.

הזהות המינית שלי אינה סטרייטית או מוגדרת. האם הליווי יכול להתאים גם לי?

אתם בן אדם עם תודעה ולכן התשובה היא ‘בהחלט כן’!

איזה סוגי תכנים הקורס כולל?

מומלץ מאוד לעיין בסילבוס של הקורס: רשימת 12 חטיבות הלימוד ומעל 145 השיעורים מפורטים בלשונית ‘תוכן’.

אני לא נראית כל כך טוב, האם הליווי שלכם עדיין יוכל לעזור לי?

כן. הצלחת התהליך אינה תלויה במראה חיצוני או גיל. לא חייבים להיות עם חזות של דוגמנים אבל כן חשובה אסתטיקה ואי בושה לגבי הנשיות/גבריות שלכם. נדבר על זה.

שמתי לב שהחלק של הטיפים להתנהגות בדייט מגיע רק בשלב מתקדם של הליווי. מדוע זה כך?

הניסיון והתובנות שלנו מוכיחים שכאשר התודעה שלכם נמצאת במקום מאוזן אז ההתנהגות שלכם בדייט חופשיה, קלה וזורמת. בהתאם, הליווי מכוון להביא אתכם למקום הזה. קחו למשל את עניין השתיקות בדייט. הרבה אנשים חוששים ממצב שאין מה לומר, משתיקות מביכות, והם רואים בזה סימן שהדייט לא מוצלח; ונכון, בהחלט היינו יכולים לתת לכם מיד על ההתחלה רשימה של נושאים וטריקים כדי לגרום לשיחה לקלוח, אבל אם תיישמו אותם כשאתם לא במקום התודעתי הנכון (רגוע, מאפשר, בוטח, עוצמתי), הדייט שלכם מיד ירגישו שאתם מזייפים ומתאמצים ליצור שיחה מאולצת. וזה הרבה יותר גרוע משתיקה מביכה.

האם יש שיטה, דוגמה או דוקטירנה בבסיס התיאורטי של הליווי?

העולם נמצא בתקופה שאפשר לכנות אותה “עידן התודעה”. זהו הלב של הקורס – לעזור לכם להרחיב את התודעה הפרטית שלכם. כשזה קורה מערכת יחסים מתאימה נכנסת אל החיים שלכם.

למה אני צריך בכלל ליווי? אני לא יכול להסתדר לבד?

אתם בהחלט יכולים ואנחנו מעודדים את זה, אבל ישנן ארבע סיבות עיקריות מדוע כדאי לקבל ליווי:

1) זה הרבה יותר קל להיעזר ממישהו שכבר עבר את הדרך בעצמו.

2) בעולם עמוס בהסחות דעת הליווי יכריח אתכם להקדיש זמן לעצמכם.

3) כשיש ליווי תומך אתם נמצאים במסגרת שעוזרת להתמיד, גם כשנהיה קשה, גם כשאתם רוצים לוותר. וזה חשוב. מאוד.

האם אני צריך לעצור את החיים שלי בזמן הליווי? להפסיק כל פעולה שאני עושה ליצור זוגיות? להפסיק טיפול נפשי שאני עובר?

אנחנו לא יכולים להכריח אתכם לעשות שום דבר. אבל כן, בהחלט ניתן לכם הנחיות שחלקן ידרשו מכם לשנות מה שעשיתם עד היום למציאת זוגיות ולהחליף הרגלים מסוימים. אחרי הכל, אם הם היה כל כך מוצלחים לא הייתם מגיעים אלינו, הלא כך?

אתם מדברים על חיבור פנימי והרחבת התודעה, האם הלימוד בקורס כולל שימוש בסמים או בחומרים?

כלל וכלל לא. כל שימוש בתרופה, סם או חומר (טבעי או מלאכותי) דווקא עלולים להפריע לתהליך.

זהר (נשואה, 33, צפת)

שמחה לבשר שלפני 7 חודשים התחתנתי! את הליווי עשיתי אתכם והוא היה מאד משמעותי! הרבה יותר מהרבה טיפולים, סדנאות וקורסים אחרים שעברתי (ולצערי היו לא מעט…). הליווי היה ממוקד, הרגשתי שאני בידיים טובות! מעבר למסירות ולרצינות שלכם, הרגשתי שאתם נוגעים בנקודות עמוקות ומהותיות, באופן מאד רגיש וקשוב. ואולי הכי מהכל, הרגשתי שאתם מאמינים בהצלחה שלי בביטחון מלא, הרגשתי שברור לכם שאמצא בן זוג בקרוב ממש, אני רק צריכה להיות פתוחה וקשובה למה שהמציאות מזמנת לי. משהו בדברים האלה כנראה חלחל וגרם לי ליצור קשר עם בחור שהכרתי חצי שנה קודם, מישהו שהיה לי ברור בנקודת הזמן ההיא שאין שום סיכוי שיצא מזה משהו… אבל אולי משהו במילים – להיות פתוחה למציאות שמייצרת לי הזדמנויות – גרם לי להבין שבעצם זה קרה, המציאות זימנה לי הזדמנות ולכן החלטתי בכל זאת לנסות. בסוף כנראה שהגיע הזמן הנכון, והוא הציע לי נישואין! אז נכון, יש בלי סוף מורכבויות שצריך להתמודד אתן, אבל מאד עוזר שיש אנשים בדרך שמאמינים בביטחון מלא בהצלחה האישית שלך!

פולה (רווקה, 33, ירושלים)

אתם אותנטים! ובזכות זה היום אני הרבה יותר אופטימית. עברתי אתכם את התהליך המקוצר ואני שמחה מאוד לגלות שיש עכשיו קורס שלם ומקיף. אני חושבת שהקורס יוכל לעזור לכל מי שמרגישה אבודה, כפי שאני הרגשתי בזמנו, ולא יודעת איך להתנהל בעולם הדיגיטלי. כי מה שהבנתי תוך כדי השיעורים שהכל נובע ממני. מה שאהבתי בקורס, מעבר לתחושה האישית, זה היסודיות והעומק. כאישה אנליטית אהבתי את ההסברים ואז את הצעדים לביצוע. בשורה התחתונה אני עדיין רווקה אבל לפחות אני היום יודעת ומודעת לסיבות לכך. אהבתי שאמרתם מהתחלה שאתם לא מבטיחים שאמצא זוגיות או בכלל אצא לדייטים כי זה העביר אלי את האחריות לחיים שלי. הייתי צריכה את הניעור הזה.

חיים (בזוגיות, 25, ראשון לציון)

התהליך בקורס התחיל לגלות לי מי אני באמת. עברתי אתכם כברת דרך ואין לי ספק שזה היה תהליך מאוד משמעותי בחיי. הליווי של הקורס, אפילו שהוא דיגיטלי, מצליח בצורה קסומה ולא ברורה לדעת מי התלמיד, וכך רכשתם את האמון שלי בקלות. הרגשתי כל כך בנוח לעבור את התהליך, כאילו הייתה לכם יכולת מיסטית להבין אותי, ממרחק ומבעד למחסום הדיגיטלי. חשבתי שהקורס ילמד אותי מה לעשות או מה לא לעשות, אבל בסוף גיליתי שהוא לימד אותי להעמיק בעצמי, לראות דברים שלא הייתי מודע אליהם, להיות יותר קרוב לעצמי.

שמרית (נשואה, 37, תל אביב)

הקורס לימד אותי לזמן זוגיות דרך הלב ולא דרך השכל. לקורס הגעתי רגע אחרי שהתייאשתי מלמצוא זוגיות. הבטחתי לעצמי שאעשה הכל וזה לא היה קל. כל הזמן הייתי צריכה להזכיר לעצמי שכל מה שעשיתי עד היום לא הצליח, אז כדאי שאפתח לדרך אחרת. הקורס סייע לי להגדיר את הקווים האדומים והדברים החשובים לי בזוגיות, ועבר איתי תהליך של פתיחת הלב, תוך זימון ואפשור הגעתה. פחות משלושה חודשים לאחר סיום התהליך הכרתי את בעלי ואין לי ספק שללימוד היה חלק נכבד באושר שלנו עכשיו. קשה להסביר את עומק הכאב והשבר של מי שמחפש זוגיות. שנים ללא הצלחה. לכן יש לי הערכה רבה לתהליך. תודה שהצלחתם להתעלם מהייאוש שלי, ולהמשיך לשדר שזה אפשרי.😊

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

אסנת לב

אסנת לב

מטפלת רגשית, זוגית ומינית. בעלת הקליניקה קרוב ללב, מתמחה בליווי גברים ונשים בתהליך למציאת זוגיות. מלמדת בקורס את חטיבת הלימוד ‘האדם שאתם’.

דפנה מור

דפנה מור

מומחית לכתיבה שיווקית. מתמחה בכתיבת פרופילים מנצחים באתרי הכרויות, בעלת הסטודיו cup of copy לשיווק מנצח. בקורס מלמדת את חטיבת הלימוד ‘לצאת אל עולם הדייטים’.

דאלייה

דאלייה

העוזרת של מרלין. עוסקת ביום יום בפיתוח מערכות מיחשוב וניתוח נתונים, בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בניהול טכנולוגיות מידע, מתמחה בשירותיות דיגיטלית.

מרלין

מרלין

המערכת החכמה שמלווה אתכם מאחורי הקלעים באבחונים אישיים וזיווג התאמות. מרלין מותאם להתחשב בהעדפות ובבחירות שלכם וגם במאפיינים הנסתרים מן העין.