fbpx

פרופיל מנצח באתרי הכרויות

בעולם ההכרויות של היום הנוכחות הדיגיטלית שלכם היא קריטית להצלחה! כדי למשוך אליכם את האנשים המתאימים ורק אותם אתם חייבים להציג את עצמכם -בטקסט ובתמונות - בצורה הכי נכונה ומדויקת שמשקפת מי אתם ומה אתם רוצים. ולמה? מכיוון שיש רק הזדמנות אחת לעשות רושם ראשוני טוב. בנוסף לנראות, אתם צריכים לדעת איך להתנהל, מתי להציע להתקדם לשיחת טלפון ומה לומר בה, אחרת אתם עלולים להיתפס כמטרידנים, לא רציניים או הססניים מדי. את המיומנויות האלו צריך ללמוד, לא נולדים איתן, ובקורס זה יקרה, אתם תקבלו את הכלים לבניית פרופיל מנצח.
75
🙋‍ Hi

 

אתם כאן מכיוון ש...

יש לכם כרטיס באתר הכרויות כלשהו (או בכוונתכם ליצור אחד כזה) אבל אתם לא מקבלים בכלל פניות או שהפניות שמגיעות אליכם הם מאנשים לא מתאימים בעליל. זה לא רק אצלכם, המצב הזה נפוץ אצל אנשים רבים, גברים ונשים איכותיים מאוד שהנוכחות הדיגיטלית שלהם גרועה. הגיע הזמן לשנות את זה ובשביל זה אתם כאן.

מה הקורס כולל?

בקורס 6 שיעורי וידאו אותם אתם לומדים בקצב שלכם והוא יהיה זמין לכם ל 180 ימים לעיון חוזר. שימו לב, הקורס לקוח מהקורס המקיף של האקדמיה 'קודם, להתחתן עם עצמי' ולכן יתכן שבשיעורים יהיו התייחסויות אליו. הגם שכך, הקורס שתלמדו עומד בפני עצמו כמקור להעשרה ולימוד חוויתי.

מה הקורס ייתן לי?

טיפים והנחיות איך לשפר את הנראות שלכם באתר ההיכרויות, איזה טקסט תכתבו בכרטיס שיצור עניין אצל הצד השני, איך לנהל שיחת טלפון מעניינת שתגרום לצד השני לרצות עוד, איך להיזהר ממתחזים ולזהות אותם מראש.

דרישות מקדמיות לפני תחילת הקורס

    1. - רצון כן ואותנטי למערכת יחסים משמעותית מכיוון שההנחיות והטיפים מיועדים לאלה שרוצים ליצור כרטיס מנצח למטרת זוגיות משמעותית וקשר ארוך טווח.
      - מחשב אישי/טלפון נייד וחיבור לאינטרנט

בונוסים להמשך הדרך

  • להתארח בוידאוקאסט שלנו - בוגרי הקורס מוזמנים לבוא אל הסטודיו שלנו, לשוחח איתנו במרחב בטוח ו"לשווק" את עצמם בפני מחזרים/ות פוטנציאליים. השירות מוצע באהבה בחינם כדי שהאחד/ת שלכם ימצאו אתכם בקלות.
  • עדיפות בהתאמות ע"י המערכת החכמה 'מרלין' - לתלמידי הקורס תינתן עדיפות בהתאמות שעושה המערכת מתוך מאגר כלל הנרשמים לקורס 'ההתאמות של מרלין'.

 

איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם. הקורס זמין לכם למשך 365 ימים מרגע ההרשמה כדי שתוכלו לחזור ולעיין בתכניו.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. כל השיעורים זמינים ללימוד מיד. כמו כן, יש לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

נתקעתי, אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפיתם בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים יש צורך לצפות בסרטון עד תומו ורק לאחר שסיימתם לצפות תוכלו לסמן “הושלם” ולעבור לשיעור הבא.

מהם סוגי התכנים בקורס?

הקורס מועבר על-ידי סרטוני וידאו בהדרכת דפנה מור בהם משובצים מצגות, דיאגרמות, תמונות ואיורים. כמו כן יש סרטון-אודיו של סימולצייה של שיחת טלפון בין גבר לאישה. התכנים אינם כוללים שפה לא הולמת ולפיכך מתאימים לגילאי 16+.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום ואם תטמיעו את הטיפים וההמלצות שמפורטים בו אז הנראות שלכם באתרי הכרויות תשתפר באופן משמעותי.

כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של החומרים ולא תפיצו או תשתפו אותם. הרי אין הרבה תועלת לאנשים אחרים להיחשף לחומרים שהם לא בחרו ללמוד (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה). חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דפנה מור

דפנה מור

מומחית לכתיבה שיווקית. מתמחה בכתיבת פרופילים מנצחים באתרי הכרויות, בעלת הסטודיו cup of copy לשיווק מנצח. בקורס מלמדת את חטיבת הלימוד ‘לצאת אל עולם הדייטים’.