fbpx

חלומות לשם שינוי

קרה שהתעוררתם בבוקר עם חלום טורד מנוחה והשתוקקתם להבין מה המשמעות שלו? יצא שחלמתם על אהוב/ה שמחבקים ומנשקים אתכם ובבוקר שאלתם את עצמכם איך תוכלו להגשים את החלום הזה? ואולי מישהו שנפטר ביקר אתכם באחד החלומות והעביר לכם מסר שהשאיר אתכם מבולבלים? ומה לגבי חלומות נבואיים, למשל על זכייה בלוטו, זה אפשרי? בקורס תקבלו תשובות לכל השאלות וגם תתנסו ותחוו ישירות את עולם החלומות שלכם. בתוך זמן קצר תגלו מרחב שמאז ומתמיד היה קרוב וזמין אבל פשוט לא נתתם לו תשומת לב. הגיע הזמן להכניס קסם חדש אל החיים שלכם, של עוצמה וחסד, של מסעות מרתקים בגוף ובנפש, אל היותכם אומני חלימה.
0

 

אתם כאן מכיוון ש...

אתם סקרנים! ככה פשוט. עולם החלומות תמיד שבה את ליבם של בני האדם מהסיבה הפשוטה שאי אפשר להימלט ממנו. הרי רובנו מבלים שליש מחיינו בשינה, וברוב הזמן הזה אנחנו חולמים, ולפעמים החלומות כל כך עוצמתיים ומשפיעים עלינו עם היקיצה כך שאיננו יכולים להרשות לעצמנו להתעלם מהם יותר. אז יתכן בהחלט שהיה לכם חלום כזה לאחרונה או שישנו חלום שמלווה אתכם מהילדות והייתם רוצים להבין את פשרו. וישנה סיבה נוספת לסקרנות שלכם - אנחנו חיים בתקופה שבה הדחף לצמיחה אישית הוא גדול. יותר ויותר אנשים מרגישים מבפנים איזו קריאה עמומה להכיר את עצמם יותר, להתחבר לעולמות הפנימיים שלהם, להבין מי הם, מה הם עושים פה, מה מטרת החיים שהם חווים מדי יום ולילה. וכך, החלומות שלכם משמשים כזרז, כמו חצוצרה שמנגנת בעוז ושאי אפשר להתעלם ממנה יותר. ואז, הגיע אליכם, ממש במקרה, הקורס הזה, ובאתם לבדוק אותו. לכן אתם פה.

מה הקורס כולל?

בקורס 169 שיעורים שמחולקים ל 12 חטיבות לימוד והוא נלמד בקצב שלכם. זהו קורס מעשי מאוד והשיעורים שבו מובאים בדרכים מגוונות: וידאו (מצגות) ואודיו שמועברים ע"י מורה הקורס, פירושי חלומות לקרוא ותרגילים להרחבת תודעה העצמי. תתבקשו גם למלא משובים ולפעמים להכין מעט שיעורי בית. תוכלו גם להשתתף בדיונים וירטואליים בפורום של הקורס בהשתתפות תלמידים אחרים והמורה.

מה הקורס ייתן לי?

ידע לגבי מקורות החלום ומדע החלומות, הבנה של עולם החלומות, יחסי הגומלין בינו לבין המציאות הפיסית ואיך דברים עובדים "שם", ובעיקר הרחבה של התודעה הפרטית שלכם. בזכות ההתגמשות של התודעה האישית תחוו בצורה אינטימית את עולם החלומות הסובייקטיבי שלכם. תזכרו טוב יותר את החלומות שאתם חולמים בלילה, תערכו מסעות מודעים בתוך המימדים הקרובים והרחוקים מכדור הארץ, תלמדו איך לטייל מחוץ לגוף בהכרה מלאה, כולל חלומות תעופה, ותרכשו כלים שיעזרו לכם לרתום את המתנות של עולמכם הפנימי לטובת שינוי המציאות הפיסית הפרטית שלכם.

אם תוכלו לענות ב"כן" אפילו לאחת מהשאלות אז הקורס הוא עבורכם!

  1.  האם הייתם רוצים לזכור את החלומות שלכם?
  2. האם מעניין אתכם להבין מה זה חלום, עד כמה הוא אמיתי, איך נוצרים חלומות, איזה סוגי חלומות ישנם, ועוד ועוד ידע על תחום מיסטי זה?
  3.  הייתם רוצים להרגיש משוחררים מכבלי העולם הפיסי בצורה טבעית וללא שימוש בסמים או בחומרים אחרים מעוררי הזיות?
  4.  אתם מרגישים אי שקט פנימי, כאילו אתם צריכים לעשות משהו אבל לא יודעים מהו? (אי השקט הזה הוא קריאת הנפש שלכם להיכרות איתה)
  5. קראתם את תכני הקורס ומרתק אתכם לשמוע עוד?
  6.  האם אתם מרגישים לפעמים שאין לכם שליטה על החיים שלכם והייתם רוצים להרגיש אחרת?
  7. האם הייתם רוצים לחוש שיש משהו או מישהו עמוק בפנים שמגן עליכם, שנמצא שם תמיד בשבילכם, מין ישות פנימית קרובה ואינטימית שהיא רק שלכם?
  8. האם אתם רוצים להבין את החלומות שלכם ואולי לדעת לפרש חלומות בעצמכם?

האלמנטים הבאים שבקורס יהפכו את חווית הלמידה שלכם לעשירה, הרמונית ומהנה

   • 11 פירושים של חלומות מסוגים שונים שיאירו את עינכם לגבי סמליות החלום והדרך להתבונן באירועים נפשיים
   • 10 תרגילים להרחבת המודעות הפרטית שלכם שימתחו את גבולות המיינד, יגמישו אותו, ויאפשרו לו להיפתח למסרים שבעולמות החלום
   • 150 שיעורי וידאו של מצגות מפורטות עם טקסט קריא וברור להבנה מלאה של החומר הנלמד
   • גישה לקורס בכל מקום. בא לכם לצפות בשיעור כשאתם במיטה? רוצים להאזין להרצאה בזמן הנסיעה? כל התכנים נגישים בכל מכשיר נייח או נייד
   • תקשרו עם תלמידים אחרים בקלות בפורום של הקורס. שאלו כל שאלה או שתפו את הרעיונות שלכם במרחב בטוח ונגיש 24/7 לכל משך הקורס

בונוסים ליום שאחרי

7 תרגילים לנוכחות זמן הווה - בעזרת התרגילים שתקבלו במחצית הקורס תלמדו איך תוכלו בצעדים פשוטים, ללא הוצאות או טרחה, למקד את תשומת הלב שלכם. למה זה טוב? השהייה בהווה היא גורם קריטי בהרחבת תודעת העצמי ומודעות לעולם החלום.

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
‏685.00 ₪
התחל

תוכן הקורס

הרחב הכל
איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

מה זה קורס דיגיטלי? מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם.

כיצד הקורס בנוי?

בקורס 12 חטיבות לימוד המרכיבות תהליך שלם וסדור של למידה והתנסויות מעשיות. בכל חטיבה מספר שיעורים משתנה וההתקדמות בהם, משיעור לשיעור, הינה לפי הקצב האישי שלכם. שימו לב, כדי להבטיח חוויית לימוד יעילה ולשם הגשמת מטרות הקורס, יהיה עליכם לצפות בסרטונים עד סופם. לא ניתן לסמן שיעור וידאו כהושלם עד שסיימתם לצפות בכולו. התכנים של הקורס וחומריו זמינים לכם למשך שנה (365 ימים) מרגע ההרשמה, מה שאומר שתוכלו גם לעשות הפסקה מהקורס ולחזור אליו מאוחר יותר, לפי מה שיתאים לכם. החלק המעשי בקורס חשוב מאוד ובכל חטיבת לימוד ישנו תרגיל הרחבת המודעות האישית, וגם פירוש חלום/ות כדי שהתהליך שתעברו יעניק לכם כלים מעשיים לשארית חייכם. אנחנו מאוד ממליצים לעשות את התרגילים ולהתאמן בפירוש החלומות שלכם.

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. זהו קורס מתוזמן, כלומר כל חטיבות הלימוד והשיעורים זמינים לכם לפי סדר, אחד אחרי השני, ודורשים השלמה של שיעור לפני שתעברו לבא אחריו. אנחנו ממליצים שתלמדו בקצב מדוד, אפשרו לתכנים לשקוע בתודעה שלכם. טכנית, חובה לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

השאלון לא מופיע וגם אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפית בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים ושאלונים יש צורך לצפות בסרטון שמקדים את השאלון, ורק לאחר שסיימת לצפות השאלון יפתח אוטומטית למענה.

שמעתי שחלמת על המספרים הזוכים בלוטו, זה נכון? האם גם אני אחלום אחרי שאלמד את הקורס?

אכן. פעמיים חלמתי על מספרים שעלו בהגרלת הלוטו ושאחרי שלושה ימים התברר שהם המספרים הזוכים. מדובר בחלום נבואי ואנחנו מרחיבים בנושא בחטיבה 9 של הקורס (עיינו בלשונית ‘תוכן’). המטרה של הקורס אינה ללמד אתכם איך לחלום על המספרים הזוכים בלוטו או לחזות את העתיד. אנחנו מתייחסים לנושא כדוגמה לעיקרון לפיו הזמן הוא גמיש והעתיד קיים כבר כעת. הלימוד בקורס, ובעיקר התרגילים שבו, ירחיבו את התודעה שלכם ובמידה וחלימה על המספרים הזוכים בלוטו, או כל מידע נבואי אחר, יהיו מתאימים למציאות הפרטית שלכם ולמסלול ההגשמה הערכית שלכם, אז בהחלט יתכן שחלומות כאלה יקרו לכם.

האם הקורס עולה כסף? מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

הקורס מוצע בתשלום. כדי לראות תוצאות עליכם להיות מחויבים לתהליך.

כמו כן, אנחנו מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של החומרים ולא תפיצו או תשתפו אותם. הרי אין הרבה תועלת לאנשים אחרים להיחשף לחומרים שהם לא בחרו ללמוד (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה). חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

אתם מדברים על חיבור פנימי והרחבת התודעה, האם הלימוד בקורס כולל שימוש בסמים או בחומרים?

כלל וכלל לא. כל שימוש בתרופה, סם או חומר (טבעי או מלאכותי) דווקא עלולים להפריע לתהליך.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

מה אקבל בסיומו של הקורס?

אנחנו מאמינים שהקורס ותכניו הם אבן דרך חשובה וערכית בחיים של כל אדם. כדי לציין זאת, כל משתמש מקבל בסיום הליווי המלא תעודה המציינת שעבר בהצלחה את תהליך הלימוד בקורס.

האם ניתן לבטל את ההרשמה לקורס ולקבל החזר כספי?

אנחנו יודעים שלפעמים קורס אותו התחלתם אינו מתאים לכם ויכולות להיות לכך סיבות רבות, חלקן טכניות ואחרות מהותיות. במידה שתבטלו את הרשמתכם לקורס, מכל סיבה שהיא, בתוך 7 ימים מרגע ההרשמה תקבלו החזר כספי מלא. אישור על כך ישלח לכתובת הדוא”ל איתה נרשמתם לקורס.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

🙋‍ Hi