fbpx

לדעת לבחור בני/ות זוג

כל מציאות מתחילה בבחירה. אתם רוצים להיות בזוגיות? אז אתם חייבים לבחור. הבעיה היא שמיליוני בני ובנות זוג פוטנציאליים נמצאים 'שם בחוץ'. אז איך בוחרים? אם אתם מתקשים להחליט מה חשוב לכם בבני או בנות הזוג שאתם רוצים, אם יש לכם פנטזיה שלא מרפה, אם אתם מתחבטים בשאלה המכריעה 'להתפשר או לא?', אז דעו שאתם כבר יודעים את התשובות ואתם חכמים מכל אדם אחר כדי להחליט מה טוב ומתאים לכם. הקורס הזה יסייע בידכם להציף את החוכמה הזאת.
350
🙋‍ Hi

 

אתם כאן מכיוון ש...

אתם לא יודעים מה אתם רוצים. כן, זה נכון, אין במה להתבייש. מול השפע האדיר של הזדמנויות קשה לדעת מה נכון לכם. זה לא שאינכם יודעים, אתם יודעים טוב מאוד מה מתאים לכם, אלא שהידיעה הזאת קבורה עמוק בפנים, לפעמים מוסתרת ע"י כזבים ושטיפות מוח שמלווים אתכם שנים רבות. וכל מה שאתם צריכים זה הכוונה, עידוד, הסבר והמלצות לגבי מה כדאי לכם, מה ישרת אתכם לטווח הארוך. אתם עדיין רוצים שתישמר לכם הזכות לעשות את הבחירה בעצמכם וזה בדיוק מה שתקבלו. לכן אתם כאן.

מה הקורס כולל?

בקורס 10 שיעורים שמובאים בצורה של סרטוני וידאו. תכני הקורס יהיו זמינים עבורכם לצפייה חוזרת 180 ימים ממועד ההרשמה.

מה הקורס ייתן לי?

  • חידוד הבחירות שלכם. תגדירו, ולו לעצמכם בלבד, מה חשוב לכם במערכת יחסים ובזוגיות.

דרישות מקדמיות לפני תחילת הקורס

  • לקיחת אחריות מלאה על החיים שלכם
  • רצון כן ואותנטי למערכת יחסים משמעותית
  • מחשב אישי/טלפון נייד וחיבור לאינטרנט

בונוסים להמשך הדרך

  • להתארח בוידאוקאסט שלנו - בוגרי הקורס מוזמנים לבוא אל הסטודיו שלנו, לשוחח איתנו במרחב בטוח ו"לשווק" את עצמם בפני מחזרים/ות פוטנציאליים. השירות מוצע באהבה בחינם כדי שהאחד/ת שלכם ימצאו אתכם בקלות.
  • עדיפות בהתאמות ע"י המערכת החכמה 'מרלין' - לתלמידי הקורס תינתן עדיפות בהתאמות שעושה המערכת מתוך מאגר כלל הנרשמים לקורס 'ההתאמות של מרלין'.
  • ליווי אישי מסובסד לתלמידי הקורס - זקוקים לליווי אישי ממטפל זוגי, רגשי או מיני? נמליץ לכם על כאלה, מהיכרות אישית שלנו, וגם נסבסד את העלות של הטיפול (עד עשרה מפגשים).
איך נרשמים לקורס? איך משלמים?

הסבר נמצא בסרטון הזה: “איך לשלם על קורס באתר האקדמיה

מה זה קורס דיגיטלי? מתי הקורס נפתח?

קורס דיגיטלי הוא קורס שהתכנים שלו נמצאים באינטרנט והוא זמין ללימוד 24/7. זהו קורס שפתוח להרשמה תמיד והלימוד יכול להתחיל בכל עת מיד לאחר שנרשמתם (ושילמתם, אם מדובר בקורס שאינו חינמי). אתם לומדים את הקורס במקום הנוח לכם, דרך המחשב או המכשיר הנייד, והכי חשוב – בקצב שאתם מרגישים שנכון לכם.

מה נדרש ממני? למה אני מחויב?

מעבר לתשלום אינכם מחויבים לדבר ואתם יכולים להפסיק את הקורס בכל עת.
אנחנו כן מצפים שתשמרו על זכויות היוצרים של החומרים ולא תפיצו או תשתפו אותם. הרי אין הרבה תועלת לאנשים אחרים להיחשף לחומרים שהם לא בחרו ללמוד (והרשמה לקורס היא היא מעשה של בחירה). חוץ מזה שיתוף ללא רשות הוא מעשה לא הגון.

כיצד בנוי הקורס?

בקורס חטיבת לימוד אחת בת  11 שיעורים + משוב. ההתקדמות היא לפי הקצב שלכם ללא הגבלת זמן. שימו לב, כדי להבטיח חוויית לימוד יעילה ולשם הגשמת המטרה של הקורס, יהיה עליכם לצפות בסרטונים עד סופם (לא ניתן לסמן שיעור וידאו כהושלם עד שסיימתם לצפות בכולו).

איך אני מוצא את הקורס שנרשמתי אליו? האם חובה להשלים את השיעורים? האם ניתן ללמוד את הקורס ‘בבת אחת’?

הקורס אליו נרשמתם נמצא תחת הלשונית “הקורסים שלך” בתפריט העליון (הכחול) שבראש הדף. קורס זה אינו מתוזמן ולכן ניתן ללמוד אותו ברצף ללא שהיות והמתנות. שימו לב שחובה לצפות בשיעור וידאו עד סופו כדי לעבור לשיעור שאחריו. להסבר מפורט על הניווט בקורסים, בתוך חטיבת הלימוד ובין השיעורים נא ראו את הסרטון שבקישור הזה.

השאלון לא מופיע וגם אי אפשר להתקדם בקורס. מה הבעיה?

זה קורה מכיוון שלא צפית בשיעור הקודם עד סופו. בשיעורים בהם יש סרטונים ושאלונים יש צורך לצפות בסרטון שמקדים את השאלון, ורק לאחר שסיימת לצפות השאלון יפתח אוטומטית למענה.

אין לי חשבון פייפל, איך אפשר לשלם?

כל מה שאתם צריכים כדי לשלם בפייפל זה חשבון דוא”ל וכרטיס אשראי. זה באמת פשוט. אם בכל זאת אתם מעדיפים לשלם בדרך אחרת אנא צרו קשר עם התמיכה שלנו בדוא”ל support@lovush.com כדי לבצע העברה בנקאית. שימו לב: בשל מגבלות המערכת של פייפל, אם אתם גולשים בטלפון הנייד יתכן שלא תוצג לכם האפשרות לשלם בכרטיס אשראי ללא פתיחה של חשבון פייפל. במצב זה אנו ממליצים שאת התשלום תעשו מהמחשב. אחר-כך את לימוד הקורס תוכלו לעשות (גם) מהטלפון הנייד.

דוד שאוו

דוד שאוו

מאסטר. מייסד המרכז, מפתח התוכן של הקורסים “קודם, להתחתן עם עצמי” ו”חלומות לשם שינוי” ומשמש כמדריך הראשי בהם. ההוגה והמפתח של “מרלין” – המערכת הדיגיטלית החכמה להתאמות, יוצר המרחב “תודעת המאסטר” ב quora, יזם טכנולוגי, מורה ומחנך

דאלייה

דאלייה

העוזרת של מרלין. עוסקת ביום יום בפיתוח מערכות מיחשוב וניתוח נתונים, בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני בניהול טכנולוגיות מידע, מתמחה בשירותיות דיגיטלית.

מרלין

מרלין

המערכת החכמה שמלווה אתכם מאחורי הקלעים באבחונים אישיים וזיווג התאמות. מרלין מותאם להתחשב בהעדפות ובבחירות שלכם וגם במאפיינים הנסתרים מן העין.